Nábor nových členov vo Firegyme

Od 4.septembra 2017 prijímame nových členov na tréningy Thajského boxu pre začiatočníkov, pokročilých, ženy, deti, MMA aj kondičné tréningy. Zároveň Vás pozývame do našich tréningových priestorov na Sládkovičovej ulici 15 v Radvani /bývalý Nábytok Mikušincová/. Vchod do Firegymu je z parkoviska zo strany od panelákov. Na tréningy sa môže zapísať ktokoľvek, samostatné tréningy budú vedené pre deti, ženy a pre začiatočníkov. Ak chcete trénovať, stačí si podľa aktuálneho rozpisu tréningov zvoliť ten, ktorý Vám vyhovuje, pred prvým tréningom prísť k nám do gymu aspoň 10min pred začiatkom tréningu. V gyme si vypíšete prihlášku člena, ak nemáte 18 rokov, musí ju za Vás podpísať Váš zákonný zástupca. Na prvý tréning Vám bude stačiť športové oblečenie, tenisky nepotrebujete, cvičí sa naboso na špeciálnej podlahe pre bojové športy.  Tréningy Thajského boxu pre začiatočníkov sú určené všetkým, ktorí sa chcú venovať tomuto športu či už súťažne alebo nesúťažne, pod vedením skúsených trénerov sa naučíte základy Thajského boxu, aby ste mohli časom prejsť do skupiny pokročilých a trénovať aj s profesionálnymi zápasníkmi, ktorých v klube vychovávame. 
 

Otvárame aj skupinu pre MMA, kde sa môžete od základu venovať tomuto aktuálne veľmi populárnemu bojovému športu, ktorý zahŕňa ako boj v stoji, tak aj boj na zemi.
 
Detské tréningy pre deti od 4 rokov budú vedené hravou formou s účelom rozvíjať všeobecné pohybové schopnosti detičiek, ktoré v takom mladom veku ľahko získajú pozitívny vzťah k športu. Po tréningu Vám deti vrátime vybehané a vybláznené. Tréningy pre deti sú vedené licencovaným trénerom s bohatými skúsenosťami s tréningom detí.  
   
 
Tréningy pre ženy sú tréningy zamerané na získanie kondičky, vyformovanie postavy, využívajúc v tréningu techniky z Thajského boxu. prihlásiť sa môžu dievčatá a ženy rôzneho veku. Tréningy pre ženy sú nekontaktné, bez sparringu. Využívame boxerské vrecia, lapy, švihadlá, expandre, ale aj posilovacie stroje a pomôcky, ktoré máme v gyme k dispozícii. Poradíme Vám aj v otázkach správneho a zdravého stravovania. Je to super cesta k lepšej postave a kondícii.  

Vo štvrtok sme si pre všetky maminy pripravili možnosť ako si zašportovať a zapojiť aj svojho potomka. O 17:00 organizujeme spojený tréning pre ženy a pre deti od 4 rokov. Tréning bude vedený dvoma trénermi, jeden sa bude venovať ženám a druhý deťom. Cvičiť budete spolu v jednej veľkej miestnosti ale oddelene, takže uvidíte, čo Vaše deti robia ale tiež si môžete zašportovať.

Dúfame, že si nájdete tú správnu tréningovú skupinu pre Vás. Ak Vám ponúknuté časy a typy tréningov nebudú vyhovovať, máte možnosť dohodnúť si individuálne tréningy pre jednotlivcov alebo malé skupiny. Ak máte záujem, kontaktujte nás prosím telefonicky alebo emailom.