Firegym BB už od roku 2003 pravidelne každoročne organizuje podujatia v Banskej Bystrici. Spočiatku to boli 4 ročníky Jopema Cupu, neskôr sme v Športovej hale na Štiavničkách a na Zimnom Štadióne organizovali galavečer Profiliga Muay Thai a na jeho tradíciu v posledných dvoch rokoch nadviazali galavečery Youngblood, ktoré sú súčasťou celej série podujatí Youngblood. Galavečery Youngblood sa organizujú v rôznych mestách na Slovensku, v Českej republike aj v Srbsku. V roku 2015 sme do Banskej Bystrice priniesli doposiaľ najprestížnejšie podujatie na Slovensku - Kunlun Fight s hlavnými hviezdami večera Enrikom Kehlom a Arturom Kyshenkom a takisto sme pre divákov pripravili jedinečnú premiéru Barmského boxu za hranicami Myanmaru.  

V Banskej Bystrici sme zorganizovali aj premiérové kolo amatérskej ligy Euroliga Muay Thai a tiež množstvo ďalších kôl počas 10 rokov. Takisto sa tu konali dva Slovak Muay Thai Open turnaje s bohatou medzinárodnou účasťou.

Banská Bystrica je vďaka množstvu galavečerov, ale aj amatérskych turnajov, ktoré sa tu pravidelne organizujú známa ako Mekka Muay Thai v Strednej Európe.